Prodejny Elektro World

Elektro World

Společnost Elektro World v současné době provozuje na českém a slovenském území celkem 23 prodejen, které se nachází ve všech větších městech, v některých z největších měst je prodejen dokonce více, např. v Praze (Černý Most, Zličín, Butovice, Čestlice). Další prodejny Elektro World tedy najdete v Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Liberci, Pardubicích, Zlíně, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Ústí nad Labem, Mladé Boleslavi a Táboře.


Elektro World televize

Elektro World franšízový obchod


Koncem roku 2010 začal Elektro World testovat první franšízovou prodejnu v České republice, konkrétně ve Žďáru nad Sázavou. Na rozdíl od ostatních prodejen Elektro World, jak je známe, činí plocha tohoto obchodu jen 600m2. Kvalita péče o zákazníka a rozsah nabízeného zboží by měl být stejný jako ve všech ostatních prodejnách.

Franšízový obchod Elektro World Zatím není známo, kolik takových prodejen bude u nás otevřeno. Například v Norsku se tento koncept ujal a franšízové prodejny zde tak tvoří třetinu z celkového počtu obchodů se spotřební elektronikou. Po překonání stagnace výstavby nákupních center v ČR by měly postupně přibývat další klasické prodejny Elektro World s inovovaným interiérem pro snadnou orientaci nakupujících.

zdroj: e15.cz

Elektro World eshop


Elektro World eshop

Vzhledem k tomu, že trend nákupu elektrospotřebičů na internetových obchodech v poslední době neustále roste, Elektro World zmodernizoval a zjednodušil svůj eshop. Mimo jiné díky využití nejnovějších technologií, jako např. očních kamer, kdy byly analyzovány potřeby zákazníků, se nyní na webových stránkách můžete snadněji a rychleji orientovat. Vybrané spotřebiče mezi sebou můžete porovnávat a na základě parametrů se snáze rozhodnout pro jejich koupi přes Elektro World eshop odpovídající svým provedením posledním trendům. Nákup elektrospotřebičů přes internet je tak znatelně rychlejší, jednodušší a příjemnější.

Objednané zboží prostřednictvím eshopu Vám bude na vyžádání dodáno domů v termínu, který si sami vyberete, případně si jej můžete vyzvednout a uhradit v kterékoliv z mnoha kamenných prodejen Elektro World. Zajímavostí je, že Vámi vybraná spotřební elektronika bude na prodejně přichystána k odběru již hodinu poté, co přes internet provedete a potvrdíte objednávku. Toto zboží Vám bude rezervováno po dobu dvou dnů.

Přes neustálý nárůst prodeje spotřebičů přes eshop je však doménou Elektro Worldu prodej v kamenných prodejnách, jež průběžně prochází modernizací.

Elektro World leták


Elektro World aktuální leták

Pokud se chystáte pořídit do domácnosti nějaký elektrospotřebič, rozhodně by Vám neměl uniknout nejnovější leták prodejen řetězce Elektro World. Tento leták obsahující akční zboží vychází pravidelně každou středu, platný je pak do následujícího úterý. Z pohodlí svého sofa tak můžete prolistovat aktuální leták Elektro World obsahující spotřební elektroniku za skvělé ceny, případně prohlédnout si novinky z oblasti elektro. Do prodejny tak již můžete jít s konkrétnější představou, co vlastně chcete pořídit.

Kromě těchto letáků vydává společnost Elektro World také speciální čísla vydávaná nepravidelně, jako např. před Vánoci, jež se orientují na užší oblast spotřební elektroniky. Dle obsahu tohoto letáku poznáte, které elektro zboží toho roku „frčí“. Prodejci o tom mají nejlepší přehled, neustále vyhodnocují statistiky prodejnosti. Elektro World ke všemu sleduje ceny spotřebičů nabízených na internetu a u vybraných položek nastaví ceny v rámci různých promo akcí ještě nižší.

Leták Elektro World bude mnohým z vás doručen do poštovní schránky, ostatní si pak mohou aktuální leták otevřít zde.


Akční leták Elektro World se vyplatí sledovat!Poznámka | Uveřejněné fotografie na stránkách elektro-nabidka.cz mají pouze ilustrační charakter | Web elektro-nabidka.cz nemá s jednotlivými zde uvedenými prodejci či výrobci elektrospotřebičů žádnou spojitost, pouze orientačně informuje o jejich nabízených produktech, službách a poskytuje další upotřebitelné informace pro zákazníky těchto firem.